Firma Profili
EKOL İş Elbiseleri olarak, sektördeki yıllarımıza dayalı bilgi birikimi ve deneyimlerimizi siz müşterilerimizle paylaşmak amacıyla bir araya geldik. Ana ilkemiz kişi ve kurumların bizimle beraber yapmak istedikleri tüm işlerinde çözüm ortağı olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hizmetlerimize olan inancımız ile hem teknik destek hemde ürün temini konusunda sektörle önemli bir yere sahip olmanın gururu içerisindeyiz. Akılcı yönetim, istikrarlı kadronun özverili çalışmaları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı organizasyon büyümesini sağlayarak daha hızlı ve başarılı hizmet verecek hale gelmiştir.

Misyonumuz : Yeni teknoloji kullanarak müşteriye özel en iyi hizmeti sunmak. Bu sektörde güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen bir firma olmak.

Vizyonumuz : Kalite ve mükemmeli yakalamak, teknolojik araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak istikrarlı olmak, bu suretle stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve bu sektörde uluslararası marka olmak.